ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תחומי התמחות

  נהיגה בלי רישיון

  כאשר מדובר על נהיגה בלי רישיון עו”ד אלעד פאר מסביר, שיש להבחין בין נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף, לנהיגה ללא...

  קרא עוד

  נהיגה בשכרות

  עורך דין נהיגה בשכרות לא לחינם נחשבת ‘נהיגה בשכרות’ לאחת העבירות החמורות בדיני התעבורה. קשה להתווכח עם מציאות סטטיסטית שמגלה כי...

  קרא עוד

  עורך דין תאונות דרכים

  עו"ד תאונות דרכים לא נעים להיות מעורב בתאונת דרכים, ודאי תאונת דרכים שחלילה נפגעתם בה או פגעתם באחרים. בסקירה זו לא...

  קרא עוד

  טלפון נייד

  הטכנולוגיה נולדה לפתור בעיות ולהעשיר את חיינו, אך לעיתים טכנולוגיה גם  מייצרת בעיות חדשות. דוגמה טובה לכך אפשר למצוא למה...

  קרא עוד

  מחיקת נקודות

  אחד הדברים שמאפיינים את תחום דיני התעבורה הוא ‘שיטת הנקודות’, מדובר במנגנון שמאפשר לזהות ‘עברייני נהיגה מועדים’ ומשמש אינסנטיב לנהיגה...

  קרא עוד

  נהיגה בפסילה

  נהיגה בזמן פסילה המחוקק רואה בנהיגה בפסילה אקט חמור שמערער את הסדר הבסיסי ולכן מדובר בעבירה פלילית לכל דבר ובסמכות בית...

  קרא עוד

  דוחות תנועה

  משטרת ישראל מחלקת למעלה מ-600,000 דו”חות תנועה בשנה. למעשה, כמעט שאין ישראלי שמחזיק רישיון נהיגה למעלה מעשור שלא חווה את...

  קרא עוד

  שלילת רישיון

  פסילת רישיון נהיגה שלילת רישיון היא סנקציה שמופעלת כנגד נהגים שביצעו עבירות תנועה. זה המקום לפרט שיש נסיבות שונות להפעלת הסנקציה...

  קרא עוד

  ייעוץ לפני חקירה

  הרבה אנשים מחמיצים את העובדה שעבירות נהיגה חמורות הן עבירות פליליות לכל דבר. העובדה שהגוף החוקר הוא משטרת התנועה ושהערכאה...

  קרא עוד

  נהיגה תחת השפעת סמים

  נהיגה תחת השפעת סמים נחשבת לעבירת תנועה חמורה שהעונש בגינה עלול להגיע לשלילת רישיון נהיגה למשך שנתיים ואף להסתכם בעונש...

  קרא עוד

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מתי עורך הדין לתעבורה יוכל לסייע

   עורך הדין יוכל לסייע במגוון רחב של מצבים, אירועים ומקרים. למשל:

   1. אם אתם מזומנים לחקירה במשטרה, בעקבות תאונת דרכים מכל סוג שהוא, לרבות תאונת פגע וברח.
   2. אם ברור לכם שצפוי משפט בעניינכם, עקב עבירה או תאונה, ואתם רוצים להיעזר בעורך דין ברמה הגבוהה ביותר.
   3. כאשר אתם סבורים שהואשמתם בעבירת תנועה שלא בצדק, ולא נראה לכם הוגן לשלם את הקנס.
   4. כאשר עומד מולם אישום חמור בדבר נהיגה בשכרות או שימוש בסמים משכרים בזמן נהיגה. אישום מסוג כזה עלול להגיע לכדי עבירה פלילית.
   5. בכל מקרה שבו נסיבות תאונה או אירוע בכביש שבו אתם מעורבים הביא לפגיעה או אשפוז של מישהו מהמשתמשים בדרך, ואתם זקוקים לייעוץ משפטי או ייצוג בבית המשפט.
   6. כאשר קרוב משפחה היה מעורב בתאונה או בעבירה שנסיבותיה מצריכות בירור ויתכן כי הדברים יגיעו בשלב זה או אחר לדיון משפטי.

   עורך דין לתעבורה

   שלא כמו עבירות ופשעים מסוגים אחרים, עבירות תנועה נוטים לבצע לפחות מפעם לפעם אפילו אנשים נורמטיביים לחלוטין. ומה שלא תמיד ברור לציבור הרחב זה שחלק מעבירות התנועה החמורות נחשבות לעבירות פליליות, עם רף ענישה מחמיר ביותר. במידה ונקלעתם למצב שבו אתם עומדים מול חקירת משטרה בעניין תאונת דרכים או אם אתם מתמודדים עם כל מצב שלא ברור לכם בתחום התעבורתי, דרוש לכם עורך דין תעבורה מומלץ. עורך דין שבקיא בייצוג מול שופטי תעבורה בבית המשפט לתעבורה.

   עורך דין תעבורה מומלץ בשבילכם

   עו"ד מומלץ לתעבורה צריך להיות בעל ניסיון משפטי עשיר, רקע רחב בהופעות בפני בית המשפט וליטיגציה ברמה גבוהה. פנו אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום הזה, לא מי שמטפל על פי רוב בדיני חוזים או בדיני עבודה או בתחומים אחרים. ברגע שזומנתם לחקירת משטרה, אם לא נעזרתם בעורך דין, הדברים עלולים לצאת משליטה פשוט בשל חוסר ידע שלכם. לייעוץ משפטי וטיפול בעיניכם פנו בכל שאלה אל משרד עו"ד אלעד פאר – מומחיות בדיני תעבורה ושירות ללא פשרות.

   עורך דין תעבורה מומלץ ע"י לקוחות רבים

   שלילת רישיון אף פעם איננה עניין נעים. פסילה או אישום בעבירת תנועה או תאונה שמביאים לרישום פלילי, בוודאי שאינם נעימים. משרד עו"ד אלעד פאר מומחה בטיפול בכל עניין משפטי בתחום התעבורה. כאשר רצוי לכם טיפול באיכות מקצועית גבוהה ביותר, ללא פשרות, פנו והיענו לאורך כל הדרך. ייעוץ והכנה לפני חקירת משטרה, ליווי בחקירות משטרה לאחר תאונה, ייצוג בבית המשפט, בקשות לביטול פסילה בנסיבות מיוחדות ועוד.

   באילו מקרים מטפל עו"ד לענייני תעבורה

   עורך דין בענייני תעבורה יוכל לטפל במגוון רחב של מצבים, למשל:

   1. כאשר הואשמתם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים.
   2. במידה והייתם מעורבים בתאונה קשה או בתאונה עם נפגעים.
   3. אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה עם הרוגים.
   4. כאשר בוצעה עבירת תנועה קשה, לטענת המשטרה, אך לדעתכם מדובר בטעות ואתם מואשמים על לא עוול בכפכם.
   5. אם אתם רוצים להימנע מתשלום קנס, ועל כן עליכם להתייצב בבית המשפט, בפני שופט ולהסביר את גרסתכם.
   6. במידה ואתם רוצים להביא למחיקת נקודות, מטעמים כבדי משקל, על מנת שלא להגיע לשלילת רישיון או פסילה.
   7. כאשר קצין משטרה או משרד הרישוי מחליטים לבצע שלילה או פסילה מנהלתית או מסיבה אחרת, ואתם רוצים להתגונן על ידי נימוקים מבוססים.

   עו"ד לענייני תעבורה

   בכבישי ישראל מתרחשות תאונות דרכים תחת שלל נסיבות. אילו אירועים שיכולים להיות משני חיים. במידה וחלילה עברתם עבירת תנועה או הייתם מעורבים בתאונה, שמורה לכם הזכות להיוועץ עם עורך דין. ולא כל עורך דין שסיים לימודי משפטים מהווה סמכות מתאימה שתוכל לעזור. בכל עניין הקשור בתאונה או עבירת תנועה כזאת או אחרת, פנו אך ורק אל עו"ד לענייני תעבורה. מוטב לפנות להתייעצות בשלב מוקדם ככל האפשר, ולא לחכות עד לאחר שהגעתם להיחקר בעניין במשטרה. חקירת משטרה ללא נוכחות של עורך דין, אפילו אם נראה לכם ששום דבר לא אירע באשמתכם, עלולה לסבך בהמשך את הייצוג המשפטי. התייעצות בזמן תוכל לסייע לכם להציג את הגרסה שלכם, בצורה הטובה ביותר.

   קווים לדמותו של עו"ד תעבורה מומלץ

   עורך דין בתחום התעבורה צריך בראש ובראשנה להרגיש משיכה לתחום הזה, שהוא חשוב ביותר לציבור רחב של אנשים. מי שעבר עבירות תנועה איננו בהכרח עבריין סדרתי והרבה פעמים הנסיבות אינן חד משמעותיות והמורכבות רבה.

   עורך דין מומלץ צריך להיות בעל ניסיון עצום בהצגת טיעונים בפני שופט בבית המשפט לעניין תעבורה. לא כל עורך דין מסוגל לכך ובוודאי שזה למעלה מכוחו של מי שלא בקיא בליטיגציה. בנוסף, נדרשת מומחיות בכל החקיקה הענפה בדיני תעבורה במדינת ישראל וכמובן בקיאות רבה בפסיקה העדכנית בתחום.

   עו"ד תעבורה מומלץ

   באם מתלבטים האם לקנות רכב חדש כזה או אחר, אין צורך לפנות לעורך דין. אבל אם חלילה עברתם תאונה ואנשים נפגעו כשנהגתם ברכב, זה כבר סיפור אחרי לגמרי. בכל מצב של תאונה עם נפגעים או כאשר אתם מואשמים בעבירה חמורה שלגישתכם אתם לא אשמים בה, עורך דין בתחום התעבורה יוכל לעזור. אך חשוב לפנות אל עו"ד תעבורה מומלץ וכך תוכלו למצוא אחד מן הסוג הזה.

   עוד תעבורה

   דבר לא פחות חשוב היא השקדנות. עורך הדין המומלץ יהיה מי שמוכן לחקור ולבדוק היטב כל דבר ועניין שיוכלו לעמוד לרשות לקוחותיו. אין לקבל מצב שבו כל הדברים פשוטים או ברורים. נדרש החיפוש אחת האמת, נסיבות מקילות, הסברים מלומדים המאפיינים לא פעם מקרי תאונה או עבירה שקרו במציאות. וכן גם הכנה לחקירות משטרה לאחר תאונה, ביטול פסילה בנסיבות שונות, הגעה להסדרים ואף מחיקת כתבי אישום על פי העניין.

   עורך דין דיני תעבורה

   משפטן מומלץ בתחום התעבורתי צריך להיות איש מקצוע אך גם אדם נעים, שיודע ללוות את לקוחותיו גם ברגעים הקשים וגם ברגעים מאתגרים. לפעמים צריך לדעת להשאיר את האגו בצד ולקבל החלטות קשות שיהיו בסופו של דבר לטובת הלקוח. כן, אפילו הסדרי טיעון נמצאים על השולחן, כאשר התוצאה תהיה החלופה העדיפה מכל אפשרות אחרת. מחפשים את עורך הדין שייצג אתכם בצורה מקצועית ביותר, תמיד לצדכם, בשקדנות, הקפדה וכשצריך גם הרבה יצירתיות ותעוזה? במשרד עו"ד אלעד פאר תמצאו את כל זה ויותר.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות