ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תוקף ומהימנות הינשוף

  נהיגה בשכרות עורך דין הוא עורך דין לדיני תעבורה המתמחה בייעוץ וייצוג לקוחות המואשמים, כי נהגו בשכרות. המחוקק הכניס תחת עבירת הנהיגה בשכרות, גם נהיגה בהשפעת סמים והחמיר בענישה של עבירה זו, בגלל הסיכון הגדול לחיי אדם, הנובע מהמעשה. הרשעה בבית משפט לתעבורה בגין עבירה זו גוררת, ענישה מינימלית של שנתיים שלילת רישיון, לצד צעדים נספים ובמקרים מסוימים אף למאסר בפועל.

  עבור נהיגה בשכרות ליווי עורך דין נדרש באופן מהיר ככל האפשר, על מנת למצות את כל האפשרויות המשפטיות האפשריות, בהתאם למקרה. נהיגה בשכרות עורך דין צריך להתמחות באופן פעולת הינשוף ובכללי העבודה, ששוטר התנועה נדרש לפעול על פיהם במהלך הבדיקה. במקרים מסוימים, ניתן לערער על מהימנות הבדיקה או תוקפה ולהביא לזיכוי של הנאשם או לכל הפחות להפחתת עונשו. נהיגה בשכרות ייצוג עו”ד מקצועי ומנוסה קריטי לענישה ויכול להיות כל ההבדל בפסיקת בית המשפט.

  כשלים בראיות

  כאשר נהיגה בשכרות עורך דין מוצא כשלים באופן ניהול התיק, הוא יכול להציגם במהלך ההליך המשפטי בבית המשפט לתעבורה או להציגם, בפני נציג תביעות התעבורה במשטרה, עוד טרם ההליך, על מנת להגיע להסדר, הכולל הודאה ועונש מופחת. את ההסדר יש להציג לבית המשפט, על מנת שזה יאשר אותו וייתן לו תוקף של פסק דין. לנהגים צעירים מתחת לגיל 24, נהגים חדשים ונהגים מקצועיים, אסור השימוש באלכוהול לחלוטין. תוצאות חיוביות של הימצאות אלכוהול במהלך הבדיקה המשטרתית, גם בכמות הנמוכה מהסף שהוגדר, עבור כלל הנהגים, יכול להוביל להעמדה לדין ולענישה חמורה במקרה של הרשעה.

  נהיגה בשכרות עורך דין מקצועי ומנוסה

  חשוב להבין שכאשר מדובר על עבירה חוזרת בתוך שנה ממועד ההרשעה הקודם, ענישת המינימום היא שלילת רישיון של 4 שנים, במקרה של הרשעה. במקרה זה, נהיגה בשכרות ליווי עורך דין מקצועי יכול להיות חשוב שבעתיים, בגלל הענישה המחמירה הנלווית להרשעה. אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי, נהיגה בשכרות ייצוג עו”ד או אם בן משפחה מואשם בעבירה זו ואתם רוצים לסייע לו, פנו כאן באתר או בטלפון, אל נהיגה בשכרות עורך דין אלעד פאר המומחה בתחום. עורך דין אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ומצטיין בליטיגציה בבתי המשפט לתעבורה. המומחיות המשפטית שלו בתחום והניסיון הרב בתיקים אלו, יכולים לעשות עבורכם את כל ההבדל, בסופו של דבר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות