ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע?
אנו כאן עבורך, תמיד.

תאונת דרכים ייצוג עורך דין

תאונת דרכים ייצוג עורך דין

הייתם מעורבים בתאונת דרכים?

הסיטואציה הזו אף פעם לא נעימה, בייחוד אם נפגעת או חלילה פגעתם באחרים. תאונת דרכים שהסתיימה בתוצאות קשות (פציעה או חלילה מוות של המעורבים בה) גוררת חקירת משטרה שבסיומה, לעיתים, יוגש כתב אישום כנגד חלק מהמעורבים. גם בתאונות דרכים קלות, לרוב יהיה מעורב משפט, הענישה יכולה להיות קלה אך עלולה להיות גם חמורה. משום כך מומלץ במקרים של תאונת דרכים ייצוג עורך דין עם ניסיון בתחום.

חשוב לזכור כי כל תאונה היא מקרה פרטי:

חשוב לזכור ש’תאונת הדרכים’ אינה העברה עצמה, אלא אחת מתוצאותיה. לכן, קשה לכמת מראש את התוצאה המשפטית. חשיבות מכרעת יש לחקירת התאונה שמתנהלת בעקבות התאונה. אם נמצא שהתאונה נגרמה עקב עבירת תנועה (אי ציות לרמזור או תמרור, חציה של קו הפרדה, נהיגה בשכרות, עקיפה מסוכנות מימין, נסיעה נגד כיוון התנועה וכו’) תוטל עליו אחריות משפטית והוא צפוי לעמוד לדין. במשפט עבור תאונת דרכים ליווי עו”ד תעבורה, יכול להכריע האם הענישה תהיה קנס כספי, שלילה ואף מאסר.

האם שימוש בשירותיו של עו”ד תעבורה יכול להקל ואף לפתור אותי מעונש?

בוודאי, במקרים של תאונת דרכים ייצוג משפטי מקצועי, בעל ניסיון, שמכיר את החוקים ומבין את הרגישות הכרוכה, יש ביכולתו להקל על הענישה. בנוסף, במקרה רגיש כמו תאונת דרכים ייעוץ משפטי, יקל עליכם וילווה אותכם בתהליך, שעלול לעיתים להיות לא נעים.

מי אני?

שמי אלעד פאר, עו”ד ומגשר, התמחתי ועבדתי במשרד עורכי דין מ. פירון ושות’ אשר מדורג באופן קבוע כאחד המשרדים הגדולים, המצליחים והמשפיעים בארץ. משרד עורכי דין אלעד פאר, התמחות בדיני תעבורה. עצר אותך שוטר? קיבלת שלילה? זומנת לבית משפט? היית מעורב בתאונת דרכים? אנו נלחם עבורך עד חורמה, מתוך נקודת מוצא כי כל האמצעים כשרים. התמחויות המשרד שלנו הם: נהיגה בשכרות, תאונות דרכים, עבירות טלפון נייד, מחיקת נקודות, נהיגה בפסילה, דוחות תנועה, שלילת רישיון, ייעוץ לפני חקירה ונהיגה תחת השפעת סמים. אצלנו השירות הוא בעדיפות עליונה, במקום הראשון.

עדיין לא בטוח\ה שעו”ד תעבורה הוא הפתרון עבורך? דברו איתנו!

ליווי, ייעוץ וייצוג אנו תמיד כאן עבורך. חייגו: 074-661-289.

Practice Areas

התמחות המשרד

דילוג לתוכן