ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע?
אנו כאן עבורך, תמיד.

שלילת רישיון ייצוג עורך דין

שלילת רישיון ייצוג עורך דין

שלילת רישיון…

שלילת רישיון היא סנקציה שמופעלת כנגד נהגים שביצעו עבירות תנועה. יש נסיבות שונות להפעלת הסנקציה ושעל פי נסיבות אלו השלילה בפועל תתבצע על ידי גורמים שונים. יש 3 תרחישים עיקריים בהם תתבצע שלילת רישיון: התרחיש המוכר ביותר הוא שלילת רישיון כאמצעי ענישה בתום הליך משפטי שהטיל בית המשפט (או במסגרת הסדר טיעון שגובש בין התביעה לעורך הדין של הנהג). תרחיש נוסף הוא שלילה מנהלית שמתבצעת בסמכות קצין משטרה, במקרה זה שלילה תהיה לזמן מוגבל של לא יותר מ-30 יום עד להתנעת ההליך המשפטי. סוג נוסף של שלילת רישיון, זו שלילת רישיון שמתבצעת ישירות, ובאופן אוטומטי, על ידי משרד הרישוי כאשר נהג צובר 36 נקודות חובה, במקרה כזה הרישיון נשלל אוטומטית ל-3 חודשים. כל מקרה לגופו, לכן מומלץ במקרים של שלילת רישיון ליווי עו”ד תעבורה בתהליך המשפטי.

עו”ד שלילת רישיון:

ערעור על פסילת רישיון אינו הליך משפטי שמומלץ לעשות באופן עצמאי. זה בדיוק מסוג המקרים שרק עורך דין שלילת רישיון נהיגה (תעבורה) מנוסה, כמו למשל עו”ד אלעד פאר, שלומד את התיק לעומק ומכר היטב את הפסיקה ואת התקדימים הרלוונטיים, עשוי למצוא עילה או אסטרטגיה משפטית שתאפשר לו להפוך את הקערה על פיה ולבטל את שלילת הרישיון או לקצר את משכה. עורך דין שלילת רישיון נהיגה מנוסה ידע להציף נסיבות מיוחדות הנוגעות לנהג ולהצביע על ענישה לא מידתית או במקרה והשלילה היא שלילה אוטומטית המתרחשת בגין צבירת נקודות הוא עשוי לערער על הצבירה של חלק מהנקודות, ובמקרה שיצליח ‘למחוק’ מספר נקודות גם הפסילה האוטומטית תבוטל. במקרים של פסילת רישיון ייצוג עו”ד תעבורה יכול להשפיע על החלטת בין המשפט.

מי אני?

שמי אלעד פאר, עו”ד ומגשר, התמחתי ועבדתי במשרד עורכי דין מ. פירון ושות’ אשר מדורג באופן קבוע כאחד המשרדים הגדולים, המצליחים והמשפיעים בארץ. משרד עורכי דין אלעד פאר, התמחות בדיני תעבורה. אנו נלחם עבורך עד חורמה, מתוך נקודת מוצא כי כל האמצעים כשרים. התמחויות המשרד שלנו הם: נהיגה בשכרות, תאונות דרכים, עבירות טלפון נייד, מחיקת נקודות, נהיגה בפסילה, דוחות תנועה, שלילת רישיון, ייעוץ לפני חקירה ונהיגה תחת השפעת סמים. אלעד פאר, שלילת רישיון ייצוג עורך דין.

לליווי, ייעוץ וייצוג אנו תמיד כאן עבורך. חייגו: 074-661-289.

Practice Areas

התמחות המשרד

דילוג לתוכן