ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רוצה להגיש תביעת פיצויים בשל תאונת דרכים? פנו לעו״ד

  יש לא מעט עבירות תנועה שאנשים מבצעים ולעתים קרובות מסבכות אותם מבחינה משפטית. במצבים מהסוג הזה יש צורך לפנות אל עו״ד תעבורה במרכז או בכל אזור אחר כדי לקבל ליווי משפטי מקיף כבר מהרגע הראשון ולהביא לכדי מיצוי מלא של הזכויות בסופו של דבר.

  עורכי דין לתעבורה הם אנשי מקצוע משפטיים המתמחים בהגנה על אנשים שהואשמו בעבירות תעבורה. כל אחד שנקלע לתסבוכת משפטית שקשורה בדיני תעבורה חייב ליצור קשר עם עורך דין מנוסה בהקדם האפשרי כדי לקבל ייצוג ראוי בבית המשפט.

  תבררו מה ניתן לעשות במצב שלכם

  תפקידו של עורך דין נהיגה בשכרות הוא לייצג את הלקוח ולסייע לו להקל בחומרת העבירה והעונש. העונשים יכולים לכלול בתוכם קנסות, ועונשים חמורים הרבה יותר כמו  שלילת רישיון ואף מאסר בעבירות חמורות. עורכי דין לתעבורה ינסו למצוא את הדרך, באמצעות הידע והניסיון שצברו בדיני תעבורה ובמקרים דומים, להעלות ספק בקביעת המשטרה לגבי העבירה, להגיע לעסקת טיעון אם צריך ולהתמודד מול גורמים אחרים כמו חברות ביטוח אם הבעיה היא מולן.

  כאשר מדובר על עבירות משמעותיות שבוצעו, מציאת הדרך להקל בעונש אינה קלה ונדרש ידע בפרטי פרטים בחוקים השונים שרבים מהם מורכבים מאוד. לכן, חשוב לא להתפשר ולשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה מנוסה.

  מי שוכר את שירותיהם של עורכי דין תעבורה

  עורכי דין לתעבורה עובדים עם המשטרה, ומגנים על זכויות לקוחותיהם. הם יכולים גם לעזור לאנשים לברר אם יש להם כיסוי ביטוחי לתאונות הדרכים שלהם.

  עורכי דין לתעבורה מייצגים לקוחות פרטיים שנתפסו בעבירות כאלה ואחרות וקיבלו בגינן דו"ח או עומדים למשפט. בחירת עורך הדין שילווה וייצג אתכם היא חשובה מאוד. כאמור, ידע וניסיון מקצועי יוכלו להטות את הכף לטובתכם ולהביא להקלה בעונש ולעיתים גם לביטול הדו"ח ומחיקת נקודות החובה שצברתם בעקבותיו. לכן בדקו היטב מהו הניסיון של עורך הדין, באילו תיקים טיפל והאם תעבורה היא תחום ההתמחות שלו. מעבר למקצועיות חשובה התחושה שלכם מול עורך הדין, האם אתם חשים איתו בנוח והאם הוא אמין והגון.

  עו"ד אלעד פאר הוא עורך דין תעבורה מקצועי ובעל ניסיון רב אשר טיפל בהצלחה בתיקים רבים בתחום. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות