ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צרו קשר עוד היום עם עורך דין תעבורה מומחה

  עו"ד לענייני תעבורה מתמחה בייעוץ, ליווי וייצוג לקוחות בתיקי עבירות תנועה, מול הרשויות המעורבות, תביעה משטרתית, רשות הרישוי, בית המשפט לתעבורה ועוד. התיקים המורכבים והמשמעותיים ביותר, המגיעים לשולחנו של עו”ד תעבורה הם, של תאונות דרכים. הענישה הכבדה שיכולה לחול על הנהג, במידה והוא יורשע, מחייבת את כל מי שדואג לעתידו, לקבל ליווי משפטי של עורך דין מנוסה, כמו אלעד פאר שבאתר שלו, אתם קוראים מאמר זה. חשוב לקבל ליווי משפטי, טרם החקירה המשטרתית ולאורך ההליך כולו.

   

  סוגים שונים של חבלה

  כפי שיודע כל עורך דין ענייני תעבורה בתחום עבירות התנועה בכתב האישום לאחר תאונות דרכים, יכולים להיכלל מספר סוגי פגיעה שונים, מן הקל אל החמור, חבלה רגילה, חבלה של ממש והסוג החמור ביותר, תאונה קטלנית, בה אדם איבד את חיוו. חבלה של ממש הוגדרה בפסיקה כבעלת משמעות רפואית, למשל שבר או קרע. חבלה רגילה היא כל פגיעה, הפחותה מהרף הנמוך ממנו הפגיעה, תוגדר כחבלה של ממש. בחבלה של ממש, המחוקק קבע ענישת מינימום של שלילה ל-3 חודשים. ענישת המינימום בחבלה קלה קיים, רק עבור עבירות מוגדרות שנעשו במהלך הפגיעה. עו”ד תעבורה מנוסה ומקצועי, במקרים רבים, יכול להביא לשינוי של הגדרת החבלה, מחבלה של ממש לחבלה קלה ובהסכמה עם התביעה, להסדר טיעון, הכולל הודאה בעבירה הקלה והפחתה משמעותית בעונש, בעקבות זאת.

   

  יסוד נפשי בביצוע העבירה

  בתאונת דרכים קטלנית, הנהג שאחראי לתפיסת התביעה, להתרחשות התאונה, יכול להיות מואשם בגין הריגה או לחילופין בגרימת מוות ברשלנות, בהתאם לנסיבות. המרכיב המרכזי בהחלטה וכאן גם חשיבותו הרבה של עו”ד תעבורה המייצג את הנהג, הוא בקביעת היסוד הנפשי, של הנהג בעת התאונה. במידה והנהג התנהל בקלות ראש ובפזיזות והתנהגותו הפושעת, היא שגרמה לתוצאה הטרגית באירוע, הרי שניתן יהיה להאשימו בעבירה החמורה יותר של הריגה. עו”ד תעבורה המומחה לתחום, היכולת לשכנע את התביעה ואת בית המשפט בכך, שאופן נהיגתו של הנהג הייתה אחראית ולכן, יש להאשים אותו בגרימת מוות ברשלנות בלבד.

   

  עורך דין תעבורה וותיק ומנוסה

  אם אתם לאחר תאונות דרכים קטלנית, כדאי לכם להיעזר בשירותיו של עורך דין ענייני תעבורה אלעד פאר הוותיק. המשרד מנוסה בתיקים מורכבים, של עבירות תנועה חמורות, כולל תאונות קטלניות. הניסיון והמומחיות המקצועית של הצוות המשפטי, יכול לעשות עבורכם, את כל ההבדל בבית המשפט.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות