ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע?
אנו כאן עבורך, תמיד.

פסילת רישיון ייעוץ עורך דין

פסילת רישיון ייעוץ עורך דין

על פסילת רישיון ייעוץ עורך דין

בכל מקרה של פסילת רישיון ייעוץ עורך דין מומלץ לשם התמודדות מבחינה משפטית עם ההליך. ישנם מספר סוגים של פסילת רישיון, בין היתר, פסילה מנהלתית, שלילה באמצעות רשות הרישוי ופסילה בפסק דין שיפוטי. הפסילה המנהלתית נמצאת בסמכותו של קצין משטרה, במקרה ובוצעו עבירות תנועה שהוגדרו בחוק. הקצין נדרש לזמן את הנהג בתוך 3 ימים לשימוע, שלאחריו הקצין רשאי לפסול, את רישיונו של עובר העבירה העומד למשפט.

פסילה שיפוטית

מלבד פסילה מנהלתית, סוג נוסף של פסילת רישוין נקבעת בפסיקה מטעם בית המשפט. בית המשפט לתעבורה כצעד ענישתי על עבירות תנועה, לצד צעדים אחרים, פוסק לפסול את רישיונו של מורשע העבירה. תקופת הפסילה יכולה להיות, ממספר ימים ועד לצמיתות. תקופת הפסילה תלויה בחומרת העבירה, בה הנהג הורשע ובעברו התעבורתי של הנהג. פסילת רישיון ייעוץ עורך דין יכול להיות, בעל משמעות רבה לתוצאות ההליך השיפוטי. עורך דין מקצועי בעל ניסיון, יכול במקרים רבים להביא לזיכוי נאשם בבית המשפט ובמקרים אחרים לענישה מופחתת ולהסדרי טיעון.

רשות הרישוי

סוג נוסף של פסילת רישיון ייעוץ עורך דין נדרש, הוא בפסילה של רשות הרישוי. שלילת רישיון מרשות הרישוי נעשית, כאשר נהג צבר למעלה מ36 נקודות על עבירות קודמות. לאחר קבלת ההודעה, ניתן לפנות למשרד הרישוי ולערער על ההחלטה בתוך 30 יום. פנייה לבחינת ההחלטה, מעכבת את כניסת הפסילה לתוקף. על החלטות משרד הרישוי בגין פסילה, ניתן לערער לבית המשפט המחוזי. בהליכים אלו של פסילת רישיון ייעוץ עורך דין מקצועי, יכול לשנות את כיוון ההליך ולסייע לעיכוב ההרשעה או זיכוי.

פסילת רישיון ייעוץ עורך דין המומחה בתחום

בסמכות רשות הרישוי לבטל רישיון נהיגה של נהגים שכושר הנהיגה שלהם לקוי. חוות הדעת המקצועית של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, מוצגת לרשות לשם החלטתו. על פסילה רפואית אפשר לערער בפני ועדת ערר הכוללת 3 רופאים ובסמכותה לדחות או לקבל את הערר. אם אתם לקראת פסילת רישיון ייעוץ עורך דין אלעד פאר מומלץ במיוחד עבורכם. עורך דין אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ומייצג לקוחות בפני הליכי פסילה מכל הסוגים. המשרד מתמחה באופן בלעדי בדיני תעבורה ובעל ניסיון עצום, בהליכים השונים במקרה של פסילת רישיון.

Practice Areas

התמחות המשרד

דילוג לתוכן