ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה בתל אביב

  להיתפס בגין עבירת תנועה חמורה זה אף פעם לא נעים לפעמים אפילו מביך. והאמת היא שבשל עומס התנועה בתל אביב ותנאי הנהיגה המאתגרים לעיתים, כל נהג עלול לשגות. אם חלילה נהגתם ברכב ומשום מקום אירעה תאונה, אם אתם מבינים שעבירה חמורה על הכביש יכולה להפוך בקלות לאישום פלילי, לא תרצו להישאר באפלה. בכל מצב שבו יש לכם שאלה בתחום, אם נדמה לכם שהואשמתם שלא כדין או שאתם רוצים להיערך נכון לקראת חקירת משטרה בעקבות תאונה, עורך דין תעבורה בתל אביב הוא האיש בשבילכם.

  עובדות שונות על עורך דין תעבורה בתל אביב

  מרבית האנשים הנורמטיביים לא ראו מעולם את בית המשפט מבפנים. שלא לדבר על עבירות פליליות. הכביש מזמן מציאות קשה, סבוכה, לפעמים מפתיעה ואף מאיימת. העובדה הראשונה שכדאי לדעת היא שעורך דין בתחום התעבורה הפועל בתל אביב והסביבה יוכל לעזור גם במצבים הסבוכים ביותר.

  עורכי דין בכירים בתחום התעבורה הם אנשים מיוחדים מטבעם. הם יודעים לצטט פסקי דין של שופטי תעבורה, מתוך שינה. הם מכירים מקרוב את עבודתם של בוחני תאונות ומכירים את כל הסטטיסטיקות החשובות.

  זה לא דבר פשוט, להכיר מקרוב את המקרים הקשים שכוללים הרוגים בכביש, משפחות כאובות. אבל לכל מי שעולה כל הכביש כנהג, מגיע עורך דין שיעמוד לצידו, לא משנה מה היו נסיבות העבירה או התאונה.

  מפתיע או לא, אתם תשפטו – אבל חלק מעורכי הדין בתחום הזה הם אנשים מאוד נועזים, שמוכנים להשקיע ימים כלילות בעבודה המשפטית לטובת לקוחותיהם, בפרט במקרים המורכבים ולפעמים אף יוצאי הדופן.

  עורך דין תעבורה בתל אביב תמיד כאן בשבילכם

  לנהוג ברכב זו אחריות וזה לא עניין פשוט כלל. על הנהג לזכור כי צריכים לנהוג בערנות ותוך שימת לב לתנאי הדרך אך לפעיל גם שיקול דעת נבון. אם אתם עומדים לפני פסילה, אם מאשימים אתכם בנהיגה ללא רישיון או בנהיגה בהשפעת משקאות משכרים או שצפוי לכם משפט בשל תאונה, יש לכם למי לפנות. בתל אביב והסביבה – משרד עו"ד אלעד פאר תמיד שם בשבילכם.

  עו"ד תעבורה תל אביב

  עו"ד תעבורה תל אביב

  מי שנוהג בתל אביב מכיר מקרוב את העומסים המרגיזים. הפקקים שלפעמים נדמה שלא נגמרים. את בעיות החניה שנדמה שאף אחד לא יכול להן. אבל כל אלה נראים כמו דברים קטנים, במידה וכנהגים אתם פתאום מתמודדים עם מעורבות בתאונה. כל בעיות החניה מתגמדות כאשר פתאום אתם מגלים שהמשטרה מזמנת אתכם לחקירה.

  זה לא פשוט בכלל לדעת שעבירת תנועה חמורה יכולה ללבוש צורה של אישום פלילי. כן, נהגים שעשו טעות על הכביש או שנקלעו למצב בלתי אפשרי שבו כל שבריר שניה חורץ גורלות, עלולים למצוא את עצמם בפסילה או אף תחת עונש מאסר. לא מפתיע, אם כן, שכל אדם עשוי להצטרך יום אחד את שירותיו של עו"ד תעבורה תל אביב. אם הנהיגה היא העיסוק המקצועי שלכם או שאתם פשוט כמו רבים אחרים משתמשים ברכב כדי להגיע לעבודה, כדי להסיע את הילדים או לעוד אלף ואחד דברים, טוב שיהיה לכם בהישג יד שם של משרד מוביל של עורכי דין לטיפול בכל בעיה בתחומי התעבורה.

  יש לכם כתובת – משרד עו"ד תעבורה תל אביב

  עד כמה שזה אולי נשמע כרגע מפתיע, עורך דין לתעבורה לא מטפל אך ורק במקרים שמגיעים לבית המשפט ולא מטפל אך ורק בייצוג נהגים שחלילה היו מעורבים בתאונות. מובן שחלק חשוב מהעיסוק המקצועי סובב סביב ייעוץ לנהגים שמגיעים מול שופט בבית המשפט לתעבורה או לנחקרים לפני חקירה משטרתית, אך זו לא כל התמונה כולה. עורך דין יכול לסייע במקרים רבים כגון בשל נהיגה בשכרות או נהיגה בפסילה. עורך הדין יכול בעזרת ייצוג משפטי, לבטל את ההחלטה לפסול את הרישיון, במצבים מסוימים או לקצר את השלילה. עורך הדין יכול לסייע כאשר לקוח טוען שקצין משטרה הפעיל שיקול דעת שגוי או כאשר נרשמו נקודות חובה במשרד הרישוי, שלא מן הצדק ושלא באשמתו.

  עו"ד תעבורה בתל אביב – לא רק לאחר תאונות דרכים

  בכל מקרה שבו דרוש לכם ייעוץ משפטי או ייצוג בתחום, יש לכם למי לפנות. משרד עו"ד אלעד פאר, המומחים בדיני תעבורה, בשבילכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות