ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה במרכז

  אין חולק על כך שמצב הכבישים בישראל ואף במרכז, טעון שיפור. בעיות של פקקים, תשתיות לא מספקות, עצבנות כללית על הכביש ובעיות של חניה שלא נגמרות, אין ישראלי תושב המרכז (או תושבת, כמובן), שלא מכיר את זה. אך מעבר להיבטים הטריוויאליים הללו, כל אחד וכל אחת עלול באופן לא צפוי להיות מעורב בתאונה. פתאום משום מקום עלול קצין משטרה להכריז על פסילת רישיון מנהלתית (כן, אפילו עוד לפני שראיתם שופט או נחקרתם בנידון). נהיגה בגילופין זו עוד בעיה נפוצה, שנתקלים בה לא רק שתיינים כרוניים אלא גם אנשים מן השורה, שבילו במסיבה ושתו קצת יותר מדי. לא משנה מהי הסיבה או מהן הנסיבות, אם אתם מרגישים שהסתבכתם בעניין כזה או אחר בתחום התעבורתי, אתם לא צריכים להתמודד לבד. עורך דין תעבורה במרכז – מתפקידו לסייע לכם.

  איך למצוא עורך דין תעבורה במרכז

  נוכל להציג כמה דרכים מקובלות למציאת עורך דין בתחום התעבורה, שנגיש ללקוחות במרכז. אבל מעבר להצעה לחפש אתרי אינטרנט של עורכי דין בתחום או להיעזר ברשתות החברתיות, צריך להדגיש כמה דברים לא פחות חשובים. תמיד, שימו לב שעורך הדין שאליו אתם פונים מתמחה בתחום של דיני תעבורה. עם כל הכבוד לשכן או לאחות שהוסכמו כעורכי דין ומכירים את תחום המשפט האזרחי או את דיני המיסים, דיני תעבורה זו אופרה לגמרי אחרת.

  אלעד פאר: עורך דין תעבורה במרכז

  חשוב לפנות אך ורק לעורך דין בעל ניסיון בייצוג בבית המשפט לתעבורה. ושלא תהיה טעות, נדרשת יכולת רטורית גבוהה וניסיון בליטיגציה, לא פחות מכל עורך דין פלילי. ואם כבר מדברים על עבירות חמורות, שימו לב שחלק מעבירות התנועה החמורות מעמידות את החשודים בפני אישום פלילי ולעיתים בפני סיכוי למאסר בפועל. כלומר, כאשר תחפשו ותמצאו עורך דין שממליצים עליו, עם אתר אינטרנט מקצועי, גישה אישית טובה ומקצוענות ללא פשרות בדיני תעבורה, תדעו שמצאתם ייצוג טוב. באזור המרכז, פסילה או שלילה, תאונה או נהיגה בשכרות, זימון לחקירת משטרה בשל תאונה או כל עניין אחר – בתחום התעבורה לשירותכם משרד עו"ד אלעד פאר.

  עו"ד תעבורה במרכז

  עו"ד תעבורה במרכז

  העומס בכבישים, במיוחד באזור המרכז, כבד יותר מאי פעם. כאשר מספר מסירות הרכב שובר שיאים והיבואנים מדווחים על רווחי שיא, לנהג הישראלי במרכז המציאות היום יומית בכביש עלולה להפוך כמעט למלחמה. אם נקלעתם לנסיבות לא פשוטות ואף קשות, אם כנהגים נקלעתם לתאונה או עברתם עבירת תנועה חמורה (או יותר מאחת), זכותכם לקבל ייצוג משפטי הולם.  עו"ד תעבורה במרכז מייעץ ומייצג נהגים ונהגות בכל מיני מקרים לא פשוטים. למשל, נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה או שלילה, צבירת נקודות, אישום של נהיגה רשלנית, בנהיגה תחת השפעת חומרים אסורים, שימוש בטלפון בזמן נהיגה ועוד ועוד.

  עד כמה משמעותי עו"ד תעבורה במרכז

  אישום בעבירת תנועה עשוי להישמע פשוט ביחס לאישום בעבירה פלילית כזאת או אחרת. אבל האם ידעתם שיש עבירות תנועה שלמעשה נחשבות לעבירה פלילית? האם הבאתם בחשבון שבנסיבות מסוימות, שופט בית המשפט לענייני תעבורה עלול לקבוע גזר דין שכולל פסילה אבל אפילו מאסר בפועל לפרק זמן לא קצר? האם ידעתם שמילה לא במקום, בזמן חקירה משטרתית שלאחר תאונה, עלולה לסבך אתכם מבחינה משפטית, באופן שלא יכולתם לתאר לעצמכם? אם חידשנו לכם אפילו בחלק מהדברים הללו, שכולם ראויים לציון, ברור לכם בשלב זה שעורך דין לענייני תעבורה עשוי להיות משמעותי מאוד בשבילכם. תאונה היא לא נחלם של פושעים מועדים בלבד. כל אחד עלול להיות מעורב בתאונה. רגע של חוסר תשומת לב, אי קריאה נכונה של תנאי הדרך או עומס התנועה. רגע של חוסר שיקול דעת או אובדן עשתונות. במידת הצורך, מגיע לכם ייעוץ משפטי מעורך דין מנוסה בתחום התעבורה. ובכל מקרה של ספק, עדיף להתייעץ, לשאול, לדעת ולהבין.

  אז למי פונים עכשיו?

  היכולת לנהוג ברכב מעניקה לנו את היכולת לנוע כאזרחים חופשיים. אם אתם חוששים מפסילת רישיון או שעברתם עבירת תנועה או תאונה חלילה, למי לפנות? במשרד עו"ד אלעד פאר מטפלים ברגישות ובמקצועיות בלקוחות הזקוקים לייעוץ משפטי או ייצוג בבית משפט, בכל הנושא הרחב של תעבורה, עבירות בכביש, צבירת נקודות, פסילה וכל היתר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות