ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין נהיגה בפסילה

  כאשר מדובר על נהיגה בזמן פסילה ייעוץ משפטי הינו חשוב במיוחד, מכיוון שיש במעשה התרסה כנגד סמכויות המדינה. בנהיגה בתקופת פסילה, לא ניתן לטעון לטעות או לאי הבנה, מכיוון שיש כאן מעשה מודע של הפרת צו מנהלי או שיפוטי, תוך זלזול מופגן בהוראות החוק ובכללים החברתיים. בגלל החומרה של העבירה, הענישה יכולה להגיע לכדי מאסר של שלוש שנים, קנס כספי או שניהם, בהתאם למאפייני העבירה ולהיסטוריה של עובר העבירה.

   

  זלזול מופגן באושיות המשפט

  כאמור בעבירת נהיגה בפסילה ייעוץ עורך דין יכול לסייע בהפחתת העונש שבית המשפט ישית על העבריין. העורך דין צריך לנסות ולשכנע את השופט, שהתקיימו נסיבות מיוחדות והנהג לא מפגין עזות מצח, בעצם ביצוע העבירה. השופטים נוטים לענישה חמורה מכיוון שעצם ההרחקה מהכביש של הנהג מבחינה חוקית אינה מספיקה, לשם הרחקתו בפועל, כפי שמעשיו מוכחים בצורה מופגנת. הנהג במעשיו מכריז כי לא רק שהחוק אינו מחייב אותו, אלא גם שפסיקות בתי המשפט אינם מחייבים אותו ולכן יש להענישו באופן חמור במיוחד. במעשיו הוא קורא תיגר על כל הבסיס של אכיפת חוקי התנועה בידי משטרת ישראל, בית המשפט לתעבורה ומשרד הרישוי. לכן בכל מקרה של נהיגה בפסילה ייעוץ משפטי הינו קריטי, לצמצום הענישה ומרכיביה.

   

  היבט ביטוחי

  כאשר מדובר על נהיגה בפסילה ייעוץ משפטי נדרש מכיוון שעובר העבירה יכול לעמוד בפני הטלת עונש מאסר בפועל, עקב חומרת העבירה , גם כאשר זו הפעם הראשונה שהנהג מבצע עבירה זו. נהיגה בפסילה ייעוץ עורך דין צריך לקחת בחשבון גם את ההיבט הביטוחי שבנהיגה בפסילה. מי שנוהג בעת פסילה, אינו מבוטח בזמן זה וחברות הביטוח לא יישאו בעלויות הביטוח בכל אירוע ביטוחי בו מעורב הנהג. דבר זה לא רק מעמיד את הנהג בפני חשיפה לתביעות ולהוצאות כלכליות גדולות, אלא גם מחמיר את מצבו המשפטי. החוק מתייחס בחומרה לכך שהנוהג מסכן את הציבור גם מבחינה כלכלית, מכיוון שבאירוע של תאונה הנזק יושת על הציבור ולא על החברה המבטחת.

   

  עורך דין נהיגה בפסילה – ייעוץ משפטי של עורך דין המומחה בתחום

  אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי נהיגה בפסילה ייעוץ משפטי הגעתם למקום הנכון. משרד עורכי דין אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ובאופן עקבי משיג תוצאות מעולות, עבור לקוחותיו בתחום. עורך הדין אלעד פאר מציע את שירותיו המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בתעריפים הוגנים, כולל פריסת תשלומים במידת הצורך.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות