ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד ותיק ומנוסה כאן בשבילכם

  עו"ד לענייני תעבורה עוסק בכל ההליכים הנוגעים לעבירות תנועה, בין היתר נהיגה בשכרות, חציית קו הפרדה, עבירות מהירות וכדומה. חשוב להבין כי עברות מסוג ברירת משפט, בהם ניתן להודות בעבירה ולשלם את הקנס אינן נעלמות לאחר התשלום. חשוב להתייעץ בכל דו”ח, עם עו”ד דיני תעבורה אם כדאי לשלם או לעמוד לדין בבית המשפט לתעבורה. העבירות השונות מצטברות בתיק האישי, של כל נהג ובהתאם לשיטת הניקוד, מי שצובר מספר מסוים של נקודות, נתון לסנקציות, כמו שיעורי נהיגה מונעת ואף לשלילה של הרישיון.

   

  תאונת דרכים

  גם באירועי תאונה חשוב להתייעץ עם עורך דין ענייני תעבורה לפני ביצוע החקירה של בוחן התנועה, על מנת שתוכלו להגן על עצמכם כראוי, בפני התביעה המשטרתית. הדברים חשובים במיוחד כאשר החקירה מתבצעת תחת אזהרה, במהלכה אתם זכאים לייעוץ משפטי של עו”ד דיני תעבורה שיגן על זכויותיכם האזרחיות. גם כאשר הנכם בטוחים שהתאונה התרחשה שלא באשמתכם ונהגתם בהתאם לחוק, חשוב להבין שהצגת עמדתכם בפני המשטרה, ללא ייעוץ משפטי, יכולה לגרום לכם נזקים עתידיים, מבחינת עמידה לדין, שלילה, כמו גם צעדי ענישה נוספים.

   

  משפט או הסדר

  המקצועיות והניסיון של עורך דין ענייני תעבורה יכולים להשפיע על מצבכם המשפטי, בעת עמידה לדין בבית המשפט לתעבורה. עורך דין מנוסה יכול לערער את הראיות, שהתביעה מציגה כנגדכם ובמקרים רבים להגיע להסדר, הכולל הודאה ועסקת טיעון מחוץ לבית המשפט. הדברים נכונים שבעתיים, כאשר אתם עומדים לדין לאחר מעורבות בתאונת דרכים קטלנית, בגין הריגה או גרימת מוות ברשלנות. חשוב לבחור בשירותי עו”ד דיני תעבורה שזהו מוקד עיסוקו העיקרי, על מנת שתקבלו את הליווי המשפטי הנכון ברגע האמת.

   

  עורך דין דיני תעבורה מומחה ומנוסה

  אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע לעבירות תנועה, הגעתם למקום הנכון. עורך דין אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ובעל ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג בהליכים השונים בבית המשפט תעבורה. בגלל מומחיותו בתחום, עורך הדין פאר יכול להעריך את מצבכם המשפטי, בהתאם לחומרת העבירה בה אתם מואשמים וחומרת הענישה, לה אתם צפויים במקרה של הרשעה. ברשותו הכלים לייעץ, אם כדאי להילחם על חפותכם בבית המשפט או לנסות להגיע להסדר, עם עונש מופחת. למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, ניתן ליצור קשר כאן באתר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות