ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע?
אנו כאן עבורך, תמיד.

עצר אותך שוטר? קיבלת שלילה? זומנת לבית משפט? היית מעורב חלילה בתאונת דרכים? עו”ד באזור המרכז..

אם חס וחלילה היית מעורב במקרה של נהיגה בשכרות: נהיגה בשכרות שייך לתחום רגיש, אך יחד עם זאת ניתן למצוא פגם בהליך, עורך דין טוב לענייני תעבורה, כמו למשל עורך הדין אלעד פאר, יבחן את הראיות שבידי התביעה ולעיתים קרובות ימצא פגמים בהליך שנוהל על ידי המשטרה, שיאפשרו לו לנהל הגנה שתוביל לזיכוי. בנוסף, למרות החוק היבש יש לעיתים נסיבות מקילות ומצבים מיוחדים ועורך דין מנוסה שמצטיין בליטיגציה עשוי למצוא את אזנו של השופט כרויה. כמובן שגם במקרה שעורך הדין והלקוח מסכימים שהנתיב הכי נכון הוא נתיב של עסקת טיעון.

תפס אותך שוטר עם טלפון נייד?

זה המקום לציין שיש תחום אפור מסוים בתיקים של טלפון נייד. למשל, השימוש בדיבורית מותר על פי חוק. סוג נוסף של טענות קשור לשימוש בטלפון בשעה שעומדים ברמזור. כאן יש פסיקות שונות ועמדות שונות, אך בהחלט ניתן לבסס טענת הגנה. כלומר, כאשר המקרה עובר הופך להליך משפטי ההמלצה החד משמעית היא להיעזר בליווי של עורך דין מומחה בדיני תעבורה.

דוחות חנייה…

הפסקה הבאה מוקדשת לתושבי תל אביב עורך דין תעבורה יוכל לסייע. משטרת ישראל מחלקת למעלה מ-600,000 דו”חות תנועה בשנה. למעשה, כמעט שאין ישראלי שמחזיק רישיון נהיגה למעלה מעשור שלא חווה את החוויה המפוקפקת בקבלת דו”ח תנועה .לא למהר לשלם! אם אתם חושבים שנעשה לכם עוול או שיש לכם טיעון טוב שאתם סבורים שיכול להביא לביטול הדו”ח, לא כדאי למהר לשלם, כי תשלום של הדו”ח הוא בבחינת ‘הודאה באשמה’ ומביא להוספה אוטומטית של נקודות חובה. עומדות לרשותכם שתי דרכי פעולה: בקשה לביטול הדו”ח והשנייה בקשה להישפט, בכל מקרה מומלץ בשלב זה להתייעץ עם עורך דין תעבורה.

מי אני?

שמי אלעד פאר, עו”ד באזור המרכז ומגשר, התמחתי ועבדתי במשרד עורכי דין מ. פירון ושות’ אשר מדורג באופן קבוע כאחד המשרדים הגדולים, המצליחים והמשפיעים בארץ. משרד עורכי דין אלעד פאר, התמחות בדיני תעבורה. אנו נלחם עבורך עד חורמה, מתוך נקודת מוצא כי כל האמצעים כשרים. אלעד פאר, עו”ד באזור המרכז לענייני תעבורה.

ליווי, ייעוץ וייצוג אנו תמיד כאן עבורך. חייגו: 074-661-289.

Practice Areas

התמחות המשרד

דילוג לתוכן