ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נתפסתם על נהיגה במהירות מופרזת? יש לאן לפנות

  אם הואשמתם בעבירת תנועה, במיוחד עבירת תנועה חמורה שעלולה לגרור בעקבותיה פסילת רישיון או עונש חמור מכך, חשוב להשקיע בחיפוש עורך דין תעבורה מומלץ. עורך דין תעבורה הינו איש מקצוע המתמחה בדיני תעבורה ותאונות דרכים. הוא מייצג את לקוחותיו בבית משפט ומול הרשויות.

  נקלעתם לעבירות תעבורה? מה עושים כעת?

  עורכי דין לתעבורה הם הגורם לפנות אליו כאשר חשודים או נאשמים בעבירות תעבורה שונות, במיוחד במצבים שיש מקום לספק וניתן להקל בחומרת העבירה והעונש. עורך הדין מספק ייצוג משפטי הולם והתמודדות עם אישומים שונים. עורך דין נהיגה בשכרות מתמחה בהתמודדות עם האשמות מסוג זה. גם במקרים בהם נבדקתם באמצעות ינשוף ישנו מקום לספק בתוצאה ועורך הדין יוכל במקרים מסוימים להוכיח שהיא אינה בהכרח מדויקת.

  עורכי דין תעבורה מסייעים בערעור על דו"חות וקנסות המתקבלים בעקבות עבירות תנועה. דו״ח תנועה הניתן בעקבות עבירה כלשהי אינו דבר נדיר וכמעט כל נהג "זכה" לקבל דו"ח כזה מסיבה כזאת או אחרת. לעיתים מדובר על טעות בזיהוי של השוטר. עורכי דין לתעבורה הם הכתובת כאשר אתם יודעים שלא בוצעה העבירה כפי שהציג אותה השוטר, או שחומרתה נמוכה יותר. ערעור באמצעות עורך דין מעלה משמעותית את הסיכוי לכך שהדו"ח יבוטל.

  כיצד לבחור עורך דין שיעמוד לצידכם?

  הצעד הראשון בשכירת עורך דין הוא לעשות בדיקה מקיפה על עורכי דין בתחום באזור. בפגישה מקדימה, במקרים רבים ללא עלות, ישמע עורך הדין את פרטי המקרה ויחווה את דעתו האם ניתן לבטל את הדו"ח או ההאשמה או לפחות להפחית בחומרתם. במקרה שלא ניתן הוא יידע אתכם. כך תוכלו להחליט האם להתקדם בתהליך ולשכור את שירותיו של עורך הדין. חשוב לבחור עורך דין אשר תעבורה היא תחום ההתמחות שלו ומאחוריו תיקים רבים בהם טיפל בהצלחה. ככל שעורך הדין מתמקד בתחום התעבורה, כך הוא יהיה בקיא יותר בחוקים, סעיפי חוקים, שינויים בחקיקה או תקדימים משפטיים בנושא.

  מעבר לכך, בשל העובדה שתפקידו של עורך דין תעבורה הוא להגן על זכויותיכם ולהילחם על המקרה שלכם, חשוב שעורך הדין יעשה רושם של אדם אמין ומקצועי וחשוב לא פחות- שייתן לכם תחושה נוחה.

  עו"ד אלעד פער הוא עורך דין מומחה בתחום התעבורה וסייע ללקוחות רבים גם במקרים מורכבים. הוא צבר ניסיון רב וטיפל במגוון רחב של תיקים. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות