ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נקלעתם לתאונת דרכים? כך יש לפעול

  אם קיבלתם דו"ח בגין עבירה כלשהי שלדעתכם ניתן שלא בצדק, אם חלילה הייתם מעורבים בתאונת דרכים ובכל סוגיה שעולה בתחום התעבורה, חשוב לשכור את שירותיו של עו״ד תעבורה מומלץ. עורך דין שיש עליו המלצות צריך להיות בעל ניסיון רב בתחום התעבורה, עורך דין שהצליח לסייע לאנשים שנקלעו גם למצבים מאתגרים במיוחד..

  תפקידו של עורך דין תעבורה הוא לא רק לספק ייעוץ וייצוג משפטי למעורבים בתאונות דרכים, אלא גם בפרוצדורות כמו הגשת תביעות לחברות הביטוח לצורך קבלת פיצויים. אמנם חברת הביטוח אמורה לפצות ללא בעיות, אך לצערנו ישנם לא מעט מקרים בהם חברת הביטוח מערימה קשיים. עורך דין תעבורה ייצג אתכם מול הברה עד שתפצה אתכם באופן הנדרש.

  מה צריך לדעת על פסילת רישיון?

  בעקבות עבירות תנועה בכל סדר גודל ישנה צבירת נקודות חובה, כל עבירה ומספר הנקודות שנקבע לה.  יש לא מעט מקרים של פסילת רישיון בגלל נקודות , כאשר מספר הנקודות הוא גבוה מאוד בשל עבירות תנועה רבות והצטברות נקודות בהדרגה או בשל עבירה חמורה שבעקבותיה נרשמו נקודות רבות. עורך דין תעבורה יוכל לסייע במניעת שלילת הרישיון למשל באמצעות שכנוע למחיקת נקודות חובה ישנות שיפחיתו ממספר הנקודות הרשום.

  אל תתפשרו על בחירת עורך דין תעבורה

  בחירת עורך דין תעבורה שילווה וייצג אתכם צריכה  להתבצע בצורה מושכלת, לאחר שבדקתם מספר אפשרויות והלכתם על הטובה ביותר עבורכם. בחירת עורך דין שאתם יכולים לסמוך עליו שיספק לכם שירות מצוין, תגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם למצות את הזכויות שלכם עד תום, ולחסוך לכם התמודדות עם קשיים וחוסר ודאות בעניין הזה. לכן, חשוב שבעורך הדין שתבחרו יהיה שילוב של מספר פרמטרים: מומלץ קודם כל לוודא שתעבורה היא תחום ההתמחות המרכזי שלו. אם זהו התחום בו הוא מתמקד כנראה שיש לו ניסיון רב יותר בתיקים הנוגעים לתעבורה ובנושאים שונים בתוך התחום. מעבר לכך יש לו ידע ובקיאות בפרטי פרטים בתחום, החל מהחוקים באופן כללי ועד תתי סעיפים בהם. מעבר למקצועיות חשוב שתרגישו בנוח עם עורך הדין ושהוא יעורר בכם תחושת אמון.

  עו"ד אלעד פאר הוא עורך דין תעבורה המתמקד בתחום זה. הוא מקצועי ובעל ניסיון רב כך שטיפל בתיקים רבים בנושא בהצלחה

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות