ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נזקי גוף בתאונת דרכים

  ללא ספק תאונות דרכים הן אירועים דרמטיים, מורכבים ומתסכלים לכל המעורבים בהן, בין אם מדובר על הצד הנפגע ובין אם על הצד הפוגע, והן לעיתים נגמרות בפגיעות ברכוש, גוף ונפש. במקרים מסוימים תאונות דרכים יכולות לגרום לנזקים כה חמורים אשר יפגעו הלכה למעשה בכושר העבודה של הנפגע וביכולת ההשתכרות שלו בהתאם, יגרמו לנזקים רפואיים הדורשים טיפולים יקרים ויהוו מקור לכאבים רבים וסבל. עם זאת, אם נפגעתם בתאונת דרכים דעו שעל פי החוק יש לכם זכויות רבות שתוכלו לממש, ובעזרתו של עו"ד תאונות דרכים תוכלו אף לקבל פיצויים מהנהג הפוגע על נזקי גוף בתאונת דרכים שעברתכם.

   

  כמה עצות מפי עו"ד תאונות דרכים

  אם עברתם תאונת דרכים, ישנן כמה פעולות שכדאי לכם לבצע על מנת לקצר תהליכים בעתיד ולהתמודד נכונה עם השלבים הבאים. ראשית, קחו את פרטי הנהג הפוגע- מספר הטלפון, פרטי הביטוח, פרטי הרכב ופרטי הנהג. שנית, תתעדו את סביבת התאונה- טרם פינוי המכוניות תקפידו לצלם את סביבת התאונה. שלישית, פנו לקבלת טיפול רפואי- אין זה משנה אם נפגעתם באופן קל בלבד או בצורה משמעותית יותר, חשוב לפנות לקבלת טיפול רפואי ולשמור את הדו"חות מבית החולים, כמו גם את הקבלות על התשלומים השונים בעקבותיה. לסיכום- ודאו כי יש לכם מסמך ממשטרת ישראל על קיום התאונה, ופנו אל עו"ד לענייני תעבורה לייעוץ מקצועי. כמו כן, עליכם לזכור שבלי קשר למי "אשם" בתאונה, אדם אשר מתמודד עם נזקי גוף בתאונת דרכים יקבל פיצוי על פי החוק במדינה, ולכן חשוב לקבל סיוע משפטי בהקדם האפשרי על מנת לממש את זכויותיכם על פי החוק.

   

  עורך דין מומחה בתחום

  ישנם לא מעט מקרים של תאונות דרכים מורכבות, אשר בהן לא תמיד ברור כשמש מי הנהג הנפגע ומי אשם בתאונה. לכן, חשוב לפנות אל עורך דין מומחה בדיני תעבורה בכלל ובתחום תאונות הדרכים בפרט על מנת לקבל את הייצוג והייעוץ הטוב ביותר, ולהגיע למיצוי מלוא זכויותיכם. עורך הדין אלעד פאר הוא עו"ד מומחה לתאונות דרכים והוא ישמח לסייע לכם בהתמודדות הלא פשוטה שעומדת לפניכם. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות