ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נהיגה בלי רישיון

  כאשר מדובר על נהיגה בלי רישיון עו”ד אלעד פאר מסביר, שיש להבחין בין נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף, לנהיגה ללא רשון נהיגה. נהיגה בכלי רכב שהנהג אינו מורשה בו, אף היא נחשבת לנהיגה ללא רישיון. במקרים של נהיגה ללא רישיון, החוק קובע עונש שלילה של שלושה חודשים לכל הפחות. במקרים חמורים, העונש על עבירה זו יכול להגיע אף לעונשי מאסר בפועל, של עד שנתיים. אדם אשר נוהג כשמעולם לא הוציא רישיון על הרכב בו הוא נוהג, עושה מעשה חמור בעיניי הרשויות, מכיוון שבנהיגתו הוא מהווה סכנה של ממש לציבור ובתי המשפט נוטים להחמיר, בעת הרשעה בעבירה זו.

  ללא רישיון – מגוון מקרים

  גם כאשר נהג שכח לחדש במועד את רישיונו, יש בכך משום נהיגה ללא רישיון, אך חומרת העברה נמוכה והיחס אליה, הוא מעין טכני. כשמדובר על, נהיגה בלי רישיון עו”ד צריך לדעת, שככל שמועד החידוש חלף, כך חומרת העבירה עולה, מכיוון שנראה שאין מדובר בטעות אנוש בלבד. תחת עבירה זו ניתן להאשים, גם את מי שמאפשר לחסר רישיון, לנהוג ברכבו והענישה על כך יכולה להגיע אף ל 3 שנות מאסר. החוק גם הסדיר את הענישה, לגבי שימוש ברכב שלא ברשות בעליו, כולל כאשר הנהג קטין או ללא רישיון. מבחינה טכנית, כל נהג צריך להחזיק ברשותו את רישיונו האיש בעת נסיעה. במידה ואדם נעצר לבדיקה ורישיונו אינו עליו, כאשר הרישיון בתוקף, הוא יידרש להציג את הרישיון בתחנת המשטרה בתוך 5 ימים והוא לא יואשם בדבר.

  נהיגה בלי רישיון עו”ד מקצועי ומנוסה

  כאשר אדם מואשם בעבירת נהיגה בלי רישיון עו”ד יכול לייעץ ולכוון לגבי האסטרטגיה הנכונה לתגובה. כאשר מעולם לא הוציא הנהג רישיון, יש גם היבט ביטוחי נוסף לחומרת העבירה. למעשה הנהג בנהיגתו אינו מכוסה בביטוח החובה ובכך מסכן את שאר הנהגים, גם מבחינה כלכלית. במידה ויש תאונה, הכיסוי הביטוחי למעשה נופל על אחרים בשל מעשי הנהג.  בית המשפט נוטה להשית רכיבי ענישה חמורים על ביצוע עבירה זו, בין היתר, עונשי מאסר בפועל ופסילת רישיון הנהיגה לתקופות ממושכות. בכל מקרה בו הנכם מואשמים בנהיגה ללא רישיון, כדאי לכם לקבל סיוע של עורך דין אלעד פאר המומחה בתחום. עורך דין אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ובעל ניסיון בהתמודדות, בתיקי נהיגה בלי רישיון עו”ד מלווה לאורך כל ההליכים.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות