ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נהגתם בשכרות ונתפסם? פנו אל עו״ד תעבורה

  עורכי דין בתחום התעבורה פועלים כבר עשרות שנים ועזרו לאינספור אנשים להימנע מהשלכות חמורות של עבירות שבהן הואשמו, כולל עבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות. חשוב שאנשים ידעו את זכויותיהם כאשר הם נעצרים על ידי המשטרה או מואשמים בעבירות שונות. עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות הינו אדם המעניק ייעוץ משפטי למי שמואשם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול. עורך דין תעבורה יכול לעזור ללקוח שלו על ידי מתן מידע על ההשלכות של העבירה, ייצוג משפטי והכוונה לאורך כל הדרך.

  תקבלו הכוונה משפטית במצב שלכם

  בתוך תחום דיני התעבורה ישנם תתי תחומים שונים. ישנם עורכי דין תעבורה שמתמחים בעבירת נהיגה בשכרות, בעוד שאחרים מתמחים בתתי תחומים אחרים, אך עם זאת כל ערך דין תעבורה יוכל לסייע בעבירות אלה. תפקידו של עורך דין תעבורה הוא ראשית לספק ייעוץ משפטי למי שמואשמים בנהיגה בשכרות ולעזור להם להקל בעונש אם ניתן. הם גם עוזרים למי שנפגע בתאונה או התנגשות לקבל פיצוי הולם. עו״ד תאונות דרכים יוכל לספק לכם ליווי משפטי מקיף במקרה כזה.

  תכירו את כל הזכויות שלכם

  בעזרתו של עורך דין תוכלו להכיר לעומק את הזכויות שלכם ולהבין בצורה מדויקת מה ניתן לעשות במצב שבו אתם נמצאים..

  עורך הדין לתעבורה נהיגה בשכרות יוכל לסייע לכם להבין את זכויותיכם וייצג אתכם בבית המשפט במטרה להגיע להקלה המשמעותית ביותר שניתן, בין אם זיכוי מלא אם ניתן או לפחות הגעה לעסקת טיעון שתביא קודם כל לקיצור המשפט וההליך המייגע וגם להקלה בעונש. כך שאם אתם רוצים להיות בראש שקט, אין ספק שכדאי לכם ליצור קשר עם עורך דין מומחה בתחום כבר בזמן הקרוב. פניה מוקדמת ככל האפשר לעורך הדין תהפוך את ההתמודדות עם מצב שהוא בכל מקרה מורכב לקלה יותר.

  בבחירת עורך דין תעבורה, בכל סוג של עבירה אך במיוחד כשמדובר בעבירה חמורה, חשוב לבחור עורך דין מומחה בתחום, מקצועי ומנוסה.  עו״ד אלעד פאר מתמחה בדיני תעבורה ותאונות דרכים. הוא יוכל להעניק לכם ליווי משפטי מקיף כבר מהרגע הראשון ויעשה כל מה שניתן כדי שתקבלו הקלה משמעותית בעונש.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות