ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מידע מקצועי אודות נהיגה בשכרות

  כאשר מדובר על נהיגה בשכרות ייעוץ עורך דין הינו חשוב במיוחד. החוק מגדיר בצורה ברורה, מי נחשב לשיכור בעיני החוק. בין היתר, מי שנתפס שותה משקה אלכוהולי בעת הנהיגה, ללא צורך בבדיקה נוספת, מי שנתפס כשבגופו, כל סם המוגדר בישראל כמסוכן, כולל מריחואנה. נהג שבגופו נמצאה רמת אלכוהול העולה על רמת הסף שנקבעה בחוק. נהגים מקצועיים, צעירים וחדשים שבגופם נמצאה, כל כמות של אלכוהול ולו המזערית ביותר. בעבירת נהיגה בשכרות ייעוץ עורך דין יכול להיות השפעה רבה על תוצאות ההליכים.

   

  סכנה ממשית

  עבירת הנהיגה בשכרות נתפסת כמכת מדינה והרשויות רואות בחומרה רבה ביצוע עבירה זו, עקב הסכנה הממשית של הנוהג בשוכרה, על נוסעי כלי הרכב האחרים בכביש והולכי הרגל. נהיגה בשכרות מסכנת במיוחד את רוכבי האופניים, הנוסעים בצדי הכביש, מכיוון  שאין להם הגנה מלבד קסדת הראש. במקרה של פגיעה בנהיגה תחת השפעת אלכוהול, חשוב במיוחד לפנות לשירותי עורך דין ייעוץ תאונת דרכים על מנת לקבל ליווי והגנה משפטית.

   

  כמה אפשר לשתות מבחינה חוקית

  חשוב מאוד להימנע מראש מלהגיע למצב של נהיגה בשכרות ייעוץ עורך דין ולהקפיד על שתייה ברמה המותרת בלבד. הכמות המותרת על פי החוק, היא של 290 מיקרוגרם אלכוהול בדם מקסימום. עבור אנשים ממוצעים, כמות זו שווה ליחידת אלכוהול בודדת, כמו שליש בירה או כוס יין. הכמות המדויקת משתנה מאדם לאדם בהתאם לגודלו, משקלו ומאפייניו הגופניים, אך ככל אצבע אין לשתות מעבר למשקה אחד בלבד, טרם העלייה על הכביש.

   

  עורך דין לענייני נהיגה בשכרות מקצועי

  במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, בין אם תחת השפעת אלכוהול ובין אם לאו, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לעצור בצד, להזעיק את כוחות ההצלה ולהעניק עזרה ראשונית לנפגעים. עזיבת אירוע של תאונה יכולה רק להחמיר את מצבכם המשפטי, כפי שיודע כל עורך דין נהיגה בשכרות. אם נעצרתם על נהיגה בשכרות ייעוץ עורך דין יכול לסייע לכם להתמודד עם ההליכים בבית המשפט לתעבורה. עורך דין אלעד פאר שבאתר משרדו אתם קוראים מאמר זה, מתמחה בדיני תעבורה באופן אקסקלוסיבי ומייצג נאשמים וחשודים בערכאות השונות. הניסיון של עורך דין אלעד פאר בא לידי ביטוי ביכולת לסגור עסקאות טיעון מקלות בעת הצורך ובדגש על מחיקת נקודות של לקוחותיו.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות