ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחיקת נקודות עבירות תנועה

  עו”ד מחיקת נקודות עבירות תנועה הוא ערך דין לדיני תעבורה הבקי בשיטת הניקוד ומתמחה בעבירות תנועה, מסוג ברירת תשלום ומסוג העמדה לדין. הניקוד לכל עבירה ניתן, בהתאם לרמת המסוכנות של אותה עבירה. כאשר נהג מקבל דו”ח תנועה מסוג ברירת תשלום, בתשלום הקנס, האדם למעשה מודה כי ביצע את העבירה ומקבל על עצמו, את מרכיבי העונש של העיצום הכספי ורישום הנקודות בתיק האישי. בגלל שנקודות מצטברות, חשוב שלא לשלם כל דו”ח תנועה, מבלי לשאול שאלות ולברר את האסטרטגיה המשפטית הנכונה, בעזרת עו”ד מחיקת נקודות עבירות תנועה המתמחה בכך.

   

  צבירת נקודות

  צבירה של עד 10 נקודות תעבורה במשך שנתיים לא גוררות ענישה נוספת. לאחר שנתיים בהם לא נרשמו נקודות נוספות, הנקודות יימחקו מהתיק. צבירה של בין 12 ל 22 נקודות בתוך שנתיים, מחייבת השתתפות בקורס נהיגה נכונה בסיסי, על מנת להמשיך ולהחזיק ברישיון נהיגה תקף אחרת אפשר להגיע למצב של פסילת רישיון בגלל נקודות. לאחר ההשתתפות בקורס, הנקודות יימחקו. צבירת 24 עד 34 נקודות מחייב את הנהג בקרוס נהיגה מתקדם. עורך דין מחיקת נקודות יכול לערער, בפני בית המשפט לתעבורה, על מתן הנקודות, כאשר השוטר שנתן את הדו”ח לא פעל על פי הנהלים החוקיים במהלך עבודתו או קיים ויכוח לגבי ביצוע העבירה כפי שנטען.

   

  תנאים לחידוש הרישיון

  כפי שמסביר, עו”ד מחיקת נקודות עבירות תנועה אלעד פאר, נהג שצבר למעלה מעשרים נקודות, תקופת הרישום של הניקוד, היא למשך 4 שנים. מי שצובר מעל 36 נקודות, באופן אוטומטי וללא צורך בהליך שיפוטי נוסף, הוא מוענש בפסילת הרישיון ל 3 חודשים. על מנת לחדש את הרישיון לאחר תקופת הפסילה, עליו לעבור מחדש את מבחן התיאוריה. צבירה של מעל 36 נקודות מוביל לפסילה של 9 חודשים. לחידוש הרישיון, הנהג נדרש לעבור בדיקה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, מבחן תיאוריה וטסט מעשי.

   

  עו”ד מחיקת נקודות עבירות תנועה מקצועי ומנוסה

  פעולות רבות בעת טיפול בעבירת תנועה נמצאת בסמכות קצין משטרה בלבד ובמידה ושוטר שאינו קצין, פעל שלא בסמכות, עורך דין מחיקת נקודות יכלול לטעון כי הנקודות ניתנו באופן שאינו חוקי ולכן דינם להימחק. במידה ואתם זקוקים למידע נוסף לגבי שיטת הניקוד או שאתם מתלבטים, אם לשלם דו”ח מהירות, כדאי לכם להתייעץ תחילה, עם עו”ד מחיקת נקודות עבירות תנועה אלעד פאר המתמחה בתחום. התשלום ללא שיקול דעת על דו”ח, יכול לעלות לכם ביוקר בטווח הארוך ומומלץ לטפל בהם, עוד לפני שהניקוד מצטבר ומוביל לסנקציות חמורות.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין