ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  כל מה שצריך לדעת על דיני תעבורה ועו״ד בתחום

  עו״ד לענייני תעבורה הם הגורם שיכול לסייע לכם במקרה בו הואשמתם בעבירות תעבורה. מטרתם היא להביא לזיכוי לקוחותיהם או לפחות להפחית את ההאשמות שלהם. כאשר זהו מקרה  הנדון בבית משפט,  עורך דין תעבורה מייצג את הנאשם בבית המשפט. עם זאת, עורך דין תעבורה יסייע במגוון מצבים נוספים כמו מעורבות בתאונה או עבירת תנועה אחרת. הרבה אנשים חושבים שעורכי דין מייצגים בעיקר את הרשויות או חברות הביטוח, אבל זה לא נכון. רבים מלקוחותיהם של עורכי דין תעבורה הם אנשים פרטיים אשר הואשמו בעבירה בעקבותיה קיבלו דו"ח או הועמדו למשפט וכאלה אשר רוצים לעמוד על זכויותיהם במקרה של פגיעה.

  עורך דין שמכיר היטב את החוק

  מערכת המשפט היא מורכבת ומסועפת ועמידה למשפט היא מצב מביך ואף מפחיד, במיוחד לעומדים למשפט לראשונה בחייהם. לכן, כאשר עומדים למשפט חשוב שייצג אתכם עורך דין שמכיר את נבכי החוק. עורכי דין לענייני תעבורה שהם בעלי ניסיון ויודעים כיצד לנווט במערכת המשפט המורכבת. הם יכולים לעזור לכם להימנע מטעויות יקרות, לגלות לך מהן הזכויות שלכם ומה הצעדים הבאים שיש לנקוט בהם. לכן,  אם נקלעתם למצב של פסילת רישיון למשל, מומלץ לפנות אל עורך הדין בהקדם האפשרי.

  במקרה של עבירה פלילית כדאי לפעול בהקדם

  נהיגה בזמן פסילה היא עבירה פלילית שעלולה להוביל לאובדן רישיון הנהיגה שלכם ואף לאישום פלילי. לפיכך במצב כזה חשוב לבחור עורך דין שייצג אתכם ולעשות זאת בשיקול דעת ולא בפזיזות. וודאו שזהו עורך דין אשר תעבורה היא תחום ההתמחות שלו ויש לו ניסיון וידע רב בתחום. מעבר למקצועיות חשוב שתרגישו עם עורך הדין בנוח והוא יעורר בכם תחושת אמון. כדאי לקבל המלצות על עורך דין, אם ניתן מאנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם. אם לא, חפשו המלצות באתרים אמינים העוסקים בתחום וברשתות החברתיות.

  אם הואשמתם בעבירה שאתם יודעים שלא ביצעתם, או שהיתה עבירה אך קלה יותר ובכלל בכל נושא הקשור לתעבורה פנו לעורך דין תעבורה בעל ניסיון. עו"ד  אלעד פאר הוא עורך דין תעבורה מקצועי מאוד אשר לקח חלק בתיקים בנושאים שונים בתחום התעבורה, בין אם נהיגה בשכרות, מחיקת נקודות, מניעת שלילת רישיון ועוד. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות