ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ייצוג משפטי הולם לאחר תאונת דרכים

  עו״ד תעבורה הינו עורך דין המטפל בתאונות דרכים, עבירות תעבורה ועניינים משפטיים הקשורים לתחום זה. תל אביב הפכה לאחת הערים היקרות לנוסעים בישראל, וזו הסיבה שאנשים רבים מחפשים דרכים לצמצם את זמן הנסיעה שלהם. רבים עוברים על חוקי התעבורה וכתוצאה מכך הם זקוקים לסיוע של עו"ד תעבורה תל אביב על מנת לקבל ייצוג משפטי הולם.

  קבלת סיוע בענייני דיני תעבורה

  עורכי דין תעבורה עוזרים במקרים שונים של עבירות תעבורה. בעזרת עורך דין מומחה בתחום ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור המקרה. תפקידו של עו״ד תאונות דרכים הוא למצוא את הדרך, באמצעות בקיאות בחוקי התעבורה, להוכיח שישנו ספק בחומרת העבירה כפי שהוצגה או אפילו שישנה טעות באופן חד משמעי ובעקבות כך העונש אינו מוצדק, זאת בין אם מדובר בדו״ח על נהיגה מופרזת ובין אם מדובר אי ציות לרמזור אדום.

  רקע משפטי נרחב של עורך הדין

  עורכי דין תעבורה הם בעלי רקע משפטי נרחב בתחום והם מכירים את כל החוקים הרלוונטיים החלים על תיקי תעבורה. תפקידו של עורך דין תעבורה הוא לסייע לנהגים לצאת מהמקרה  בעונש מינימלי ככל שניתן. במקרה של שלילת רישיון נהיגה בשכרות, יהיה חשוב לפנות לעורך דין בהקדם. מדובר על עבירה חמורה ובהתאם לכך גם הענישה. לכן, אם ישנו מקום לספק ועורך הדין יוכל להעלות טענה מוצדקת, הדבר הוא קריטי ממש. עורכי דין לתעבורה הופכים מבוקשים יותר ככל שהצפיפות בכבישים גדלה וישנן יותר תאונות דרכים, זאת לצד העלייה באלימות בכבישים.

  כיצד לבחור עורך דין תעבורה?

  ההוכחה שדו"ח וקנס ניתנו לאדם שלא בצדק אינה פשוטה כלל. לכן, בחירת עורך הדין היא משמעותית מאוד ותקבע את הסיכוי להצלחה מול הרשויות. חפשו עורך דין אשר תעבורה היא תחום ההתמחות העיקרי שלו. כאשר עורך דין מתמחה ומתמקד בתחום זה הוא יהיה מעודכן בכל שינוי, בין אם בחקיקה ובין אם בתקדימים משפטיים שצצו. הוא יהיה בקיא בדיני התעבורה עד תתי הסעיפים הקטנים ביותר. בנוסף, מומלץ לבחור עורך דין מהאזור בו התרחשה התאונה/ נרשם הדו"ח. מעבר למקצועיות ולניסיון חפשו עורך דין שתרגישו איתו בנוח וישדר אמינות.

  עו"ד אלעד פאר הוא עורך דין תעבורה מקצועי ובעל ניסיון רב שטיפול בתיקים רבים בתחום. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות