ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איך לקבל פיצויים במקרה של תאונת דרכים?

  עו״ד תאונות דרכים הוא איש מקצוע המייצג אנשים שנפצעו כתוצאה מתאונות דרכים. הוא אחראי על ייעוץ וייצוג לקוחות במישור משפטי. עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע לכם להגיש תביעה לקבלת פיצויים בגין הוצאות רפואיות, נזקים כספיים, פיזיים ורגשיים. הוא גם מספק מידע כיצד להגיש תביעת ביטוח אם היית ברכב של הצד הלא נכון בזמן התאונה.

  אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, חיוני שתפנו מיד לעורך דין מנוסה כדי להגן על זכויותיכם המשפטיות. כך תוכלו לדעת שאתם לא נשארים מאחור מבחינת מיצוי הזכויות שלכם, שכן אנו בטוחים שזה יהיה קריטי עבורכם לקבל את הסיוע המשפטי הדרוש כאשר אתם נאלצים להתמודד עם מצב כזה של תאונת דרכים.

  תקבלו ייעוץ משפטי מקיף

  עו״ד תעבורה יטפל במצב אליו נקלעתם על הצד הטוב ביותר בזכות ידע וניסיון רב שצבר בטיפול במקרים דומים. עורכי דין בתחום התעבורה מייצגים לקוחות פרטיים שהיו מעורבים בתאונות דרכים אך גם יכולים לייצג את הרשויות או חברות ביטוח ששכרו את שירותיהם.

  עורכי דין במקרים אלה מעניקים ייעוץ וייצוג משפטי ללקוחותיהם וכן מסייעים להם בבירור מהי דרך הפעולה הטובה ביותר. עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל הדרך כאשר בתחילת התהליך תיפגשו איתו לשיחת יעוץ בה תפרטו על נסיבות המקרה. כך הוא יוכל לדעת באיזו דרך פעולה יש לנקוט ומהו הכיוון. גם במצבים בהם ביצעתם עבירת תנועה ולכם נראה שאין דרך להפחית בחומרת העבירה ולהקל בעונש תמיד כדאי לפנות לעורך דין שעם הרבה מאוד ידע וניסיון יוכל למצוא את הדרך להעלות ספקות או לפחות להגיע לעסקת טיעון שתביא להקלה בעונש.

  אל תעשו צעד ללא עורך דין

  עורך דין תעבורה הוא הכתובת עבור אלה שהואשמו בעבירות תנועה וזקוקים לעזרה בניווט במערכת המשפט. כדי לבחור עורך דין תעבורה חשוב לוודא שאכן תעבורה היא תחום ההתמחות העיקרי שלו. ככל שזהו תחום ההתמחות של עורך הדין והוא מטפל בתיקים העוסקים בתעבורה, כך הוא יהיה בקיא יותר בדיני תעבורה לפרטי פרטים, והסיכוי שיתקל בתקדימים משפטיים, מצבים שעדיין אין התייחסות ישירה אליהם בחקיקה, היא גדולה יותר.

  עו"ד אלעד פאר הוא עורך דין תעבורה המתמחה בתחום זה. הוא מטפל בתיקים שונים בתחום הכוללים מחיקת נקודות חובה, ייצוג לקוחות הנאשמים בעבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות או נהיגה בסמים, מניעת שלילת רישיון ועוד.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   נגישות