ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  משרד עורכי דין אלעד פאר, שייסד ומוביל עורך הדין אלעד פאר, מתמחה בדיני תעבורה ומייצג חשודים ונאשמים בעבירות תנועה והאשמות הנלוות אליהן בכל הערכאות. עורך הדין אלעד פאר צבר ניסיון רב בתחום דיני התעבורה ובאופן עקבי הוא משיג תוצאות מעולות עבור לקוחותיו בכל קשת התרחישים שמאפיינים את תחום דיני התעבורה. זה כוללים בין היתר תיקים של: דיבור בטלפון הנייד, ביטול דו”חות, תאונות דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, ערעור על שלילת רישיון, נהיגה בשלילה, הכנה לחקירה ועוד.

  מחיקת נקודות וסגירת עסקאות טיעון

  אחת ההתמחויות הייחודיות של עורך הדין אלעד פאר היא מחיקת נקודות חובה. עו”ד פאר כבר מחק אלפי נקודות חובה עבור לקוחותיו. כאשר בגין נקודות חובה אתם עומדים בפני שלילה או פסילה של רישיון הנהיגה יש, לעיתים, בהחלט אפשרות למחיקת נקודות.

  כלי נוסף שעורך הדין אלעד פאר מצטיין בו הוא השגת עסקאות טיעון אופטימליות עבור לקוחותיו. לא תמיד נכון ללכת לאפיק של עסקת טיעון, אך יש תיקים בהן האינטרס של הלקוח והדרך שלו להימנע מסכנות ההרשעה היא עסקת הטיעון. היא  עו”ד פאר יודע לזהות את המקרים האלה ולהוביל את הלקוח בנתיב הכי מדויק, באמצעות עסקת טיעון, לחוף מבטחים עם מינימום נזק.

  מחיר משתלם והוגן ושירות מעולה

  למרות שהמשרד מציג שורה מרשימה של הצלחות, הגישה שלנו נותרה כזו הגורסת ששירות משפטי מעולה זה מוצר בסיסי שצריך להיות נגיש לכולם. לכן, אנחנו מציעים את השירותים שלנו בתעריפים הוגנים ואף מאפשרים פריסת תשלומים, מתוך הבנה שבשעה שאדם מנהל מאבק משפטי הוא זקוק ליותר מרחב תמרון כלכלי.

  כחלק מהתפיסה המקצועית, אנחנו מאמינים בהתגייסות טוטאלית עבור הלקוח ומנהלים מדיניות של ‘דלת פתוחה’ במסגרתה הלקוח יכול להתעדכן, להביע חששות ולקבל תשובות. הטיפול שהמשרד מעניק לעבירות תנועה הוא הוליסטי וכל העבודה מרוכזת בתוך המשרד (למעט כאשר נדרשת עבודה של מומחים חיצוניים כמו רופאים או חוקרים פרטיים) ואנו מלווים את הלקוחות מהזימון הראשון לחקירה, דרך ההליך המשפטי ועד קבלת פסק דין סופי וחלוט.

  למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום עם עורך הדין אלעד פאר התקשרו: 050-6506866

  מדוע לבחור בנו?

  ניסיון

  מחיר הוגן

  ביטחון

  שירות מקצועי

  זמינות 24/7

  ייעוץ משפטי ומקצועי

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין